Biedrība „InSpe“ ir pabeigusi projekta „Āra LED video ekrāna uzstādīšana Kūku ciematā, izmantojot ekotehnoloģijas“ realizāciju

Cienījamie Lauku partnerība Sēlija darbības teritorijas pašvaldības, projektu īstenotāji, nevalstiskas organizācijas, mājražotāji un amatnieki!

 

Biedrība “InSpe” ir pabeigusi projekta “Āra LED video ekrāna uzstādīšana Kūku ciematā, izmantojot ekotehnoloģijas “ (Nr. 2020/AL24/8/A019.22.02/2) realizāciju. Rezultātā, Kūku ciemata centrā tika uzstādīts āra LED video ekrāns,  kas ļauj iedzīvotājiem būt informētiem, tādejādi ceļot iedzīvotāju dzīves kvalitāti ne tikai pilsētās, bet arī lauku teritorijā.

LED ekrāns ir mūsdienīgs “ziņojumu” dēlis informatīvās telpas nodrošināšanai vietējiem iedzīvotājiem, gan tūristiem un viesiem. Uz ekrāna plānojam izvietot informāciju par notiekošiem pasākumiem un citām aktualitātēm pašvaldību teritorijās.

Ja Jums ir interese izmantot bezmaksas piedāvāto iespēju un esat gatavi sniegt un dalīties ar sabiedrību informācijai par sevi, saviem pakalpojumiem un citām aktivitātēm, lūdzu sazināties ar biedrību “InSpe”.

 

Sīkākai informācijai:

info_inspe@inbox.lv vai +371 29644399

 

Ar cieņu,

Biedrības “InSpe” valdes locekle

Jeļena Hnikina