Forums “Lauki – vide, kur vērts dzīvot” 2023

Biedrība “Lauku partnerība Sēlija” organizē Forumu “Lauki – vide, kur vērts dzīvot” 2023, kas norisināsies šī gada 15.septembrī, Aknīstē, atpūtas kompleksā SIA “Kalniņā”. Uz pasākumu tiek aicināts ikviens Biedrības "Lauku partnerība Sēlija" biedrs un Jēkabpils novada iedzīvotājs, kā arī esošie un potenciālie LEDER projektu iesniedzēji.

Pasākuma laikā informēsim par iepriekšējās Stratēģijas, LEADER projektu finansējuma ieguldījumu lauku attīstībā. Foruma laikā tiks diskutēts par Jēkabpils novada lauku attīstību 2023.-2027., kā arī sniegta informācija par izsludināto LEADER projektu konkursa 12. kārtu. Runāsim par iedzīvotāju padomēm un sabiedrības iespējām iesaistīties.

Informējam, ka Foruma laikā biedrības un uzņēmēji varēs pārdot un prezentēt savu produkciju, pakalpojumus un aktivitātes. Lai pieteiktu savu dalību, lūdzam, aizpildīt elektronisko pieteikuma anketu, līdz 5. septembrim: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdhXXVFv-6j4oC_k6b-mt4GnDIUNk0gptCnL5xGeoYmj59Ojw/viewform?pli=1

Būsiet laipni gaidīti Forumā  “Lauki – vide, kur vērts dzīvot”!

Pasākumu atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests.