Lauku partnerība Sēlija aicina pieteikties pieredzes apmaiņas braucienam “Abos Daugavas krastos”!

Šī gada 28.aprīli, biedrība “Lauku partnerība Sēlija”, projekta “Vienoti abos Daugavas krastos” (identifikācijas Nr. 2024.LV/NVOF/MIC/016) ietvaros, piedāvā doties pieredzes apmaiņas braucienā “Abos Daugavas krastos”, viesojoties pie Jēkabpils novada Daugavas abu krastu nevalstiskā sektora iedvesmas projektiem.

Dienas pirmajā daļa dosimies braucienā pie Daugavas labā krasta biedrībām, lai aplūkotu "Peldošās mājas" un amatnieku darbnīcu "Kokles". Labajā Daugavas krastā arī iepazīsim "Ungurmuižas" izaicinājumus un apmeklēsim Mīļdzīvnieku sētu. Dienas otro pusi pavadīsim Daugavas kreisajā krastā, iepazīstot biedrību, kas nodarbojas ar dažādu priekšmetu un tekstila apdruku, viesosimies Sēlpils zaļajā baznīcā, baudot tās debesjumu, kā arī apskatīsim Sēlijas unikālās dabas daudzveidību. Noslēgumā, dodoties ar vien dziļāk Sēlijā, apmeklēsim "Zalves muižu". Brauciena laikā,  "Zveinieklīcī" baudīsim gardās sēļu pusdienas.

Brauciena dalības maksa ir 10,00 Eiro no cilvēka. Pieteikties braucienam iespējams zvanot pa tālruni 28709990 vai rakstot uz e-pastu: partneriba.selija@inbox.lv

 

Informējam, aktivitātes laikā tiks veikta foto un video uzņemšana.
Aktivitāti organizē biedrība “Lauku partnerība Sēlija”. Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts finanšu līdzekļiem.