Mūsu novadniekam Aleksandram Grīnam – 125

Sestdien, 15.augustā plkst. 18.00 Kalna pagasta doktorātā tiks organizēts nozīmīgs piemiņas pasākums Jēkabpils novada dižgaram Aleksandram Grīnam. 15.augusts ir A.Grīna dzimšanas diena, šogad kopā atzīmēsim 125! Pasākuma ietvaros tiks atklāts labiekārtotais A.Grīna parks, izskanēs profesionālās mūzikas koncerts, kā arī apskatei tiks piedāvāta bezmaksas izstāde.

Pasākuma programmā:
Plkst. 18.00 noslēdzoties ELFLA “Rakstnieka Aleksandra Grīna parka izveide Jēkabpils novada Kalna pagastā” projektam nr. 19-05-AL24-A019.2204-000001, tiks atklāts labiekārtotais Aleksandra Grīna parks. Projekta ietvaros ir tapuši četri vides objekti: “Dvēseļu putenis” – 3 strēlnieku siluetiem un trijstūrim ar latvju zīmēm, “Nameja gredzens” – apaļai dārza arkai, skulptūrai “Saderinātie” un “Zemes atjaunotāji” – lāča siluetam ar lāča ķepas nospiedumu, kā arī izbūvēts grants seguma gājēju celiņu.
Plkst. 19.00 Koncertprogramma “Programmā Chick Corea”- Jānis Fedotovs (vibrofons) un Rihards Plešanovs (klavieres), VKKF projekta “Profesionālās mūzikas koncertu cikls “Mūzika ārpus ierastās telpas”” ietvaros.

Doktorāta telpās būs apskatāma izstāde “Kinofilmas “Dvēseļu putenis” uzņemšanas aizkadri”.

Mūsu novadniekam Aleksandram Grīnam – 125